Rozstrzygnięcie konkursów z okazji Dnia Babci i Dziadka

W związku z dużą popularnością konkursów z okazji Dnia Babci i Dziadka,  szczególnie zaś ze względu na bardzo wysoki poziom wykonanych laurek, napisanych opowiadań oraz życzeń składanych na antenie radiowej, Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić... WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSÓW! Upominki otrzymają również dziadkowie naszych laureatów, którym jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta.

Zapraszamy po odbiór nagród - są one dostępne w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w godzinach 7:15-15:15.
W torbach znajdują się nagrody zarówno dla uczestników konkursów, jak i dla ich babć i dziadków.
Przy odbiorze nagrody prosimy o podawanie imienia i nazwiska dziecka.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszych konkursach!