Budynek Muzeum
Muzeum Pojezierza
Myśliborskiego

Oferta dla Wystawców - VII Jarmark Klasztorny

Zapraszamy Wystawców do udziału w VII Jarmarku Klasztornym w Myśliborzu!

26 sierpnia 2023 r. w Myśliborzu (pow. myśliborski, woj. zachodniopomorskie) odbędzie się VII Jarmark Klasztorny.

Jest to festyn historyczny utrzymany w klimacie dawnych, średniowiecznych jarmarków, łączący w swojej formule rozrywkę i naukę. Impreza ma charakter regionalny, jak wynika z naszych doświadczeń z lat poprzednich, uczestniczą w niej także mieszkańcy innych części Polski, a także turyści zagraniczni (głównie Niemcy).

Podczas Jarmarku odtwarzamy życie w średniowiecznym grodzie – ubiory, zwyczaje, rozrywki i rzemiosło.

Jarmark to także święto handlu – impreza ta jest okazją dla regionalnych rzemieślników, rękodzielników, producentów żywności, gospodarstw ekologicznych oraz artystów na zaprezentowanie swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców.   

Również Państwo mogą współtworzyć z nam to święto!

Dlatego też zwracam się do Państwa z ofertą wystawienia własnego stoiska handlowego podczas tegorocznego VII Jarmarku Klasztornego.

Bezpłatnie zapewniamy plac i dostęp do mediów, niezbędnych przy stoiskach, a osobom nieposiadającym własnych stoisk / namiotów umożliwiamy skorzystanie z przygotowanych przez nas drewnianych straganów.

Zależy nam na stworzeniu klimatu dawnego targu, dlatego stawiamy na różnorodność oferowanych towarów!

Warto skorzystać z okazji na zaprezentowanie się szerokiemu gronu potencjalnych klientów – nie mają Państwo nic do stracenia, a zyskać można wiele – Jarmark to szansa nie tylko na bezpośrednią sprzedaż, ale również nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i handlowych.

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo rolnikami produkującymi żywność ekologiczną, oferujecie własne wędliny, oleje czy miody, produkujecie świece, mydła, czy tworzycie biżuterię, lepicie garnki lub wykonujecie ozdoby – wszyscy są mile widziani!

Chętnych prosimy o kontakt (w dogodnej dla Państwa formie) z Muzeum, w celu omówienia szczegółów. Odpowiemy również na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

Podstawą zgłoszenia Wystawcy jest wypełnienie i przesłanie na adres mailowy Muzeum "Karty zgłoszeniowej dla Wystawców" - do pobrania poniżej:

Karta zgłoszeniowa dla Wystawców (.docx)

Karta zgłoszeniowa dla Wystawców (.pdf)