Nabór wystawców - VIII Jarmark Klasztorny w Myśliborzu

Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Jarmarku Klasztornym w Myśliborzu, który odbędzie się 10 sierpnia br.

Tegoroczna edycja imprezy zorganizowana zostanie pod hasłem „Jarmark rzemiosła i produktu lokalnego”, co podkreślić ma jej charakter, jako festynu handlowo-kulturalnego. W tym roku, to Państwo, jako lokalni rzemieślnicy i wytwórcy jesteście w centrum wydarzenia!

Oprócz przekształcenia charakteru naszego Jarmarku, zmianie ulega w br. również miejsce jego organizacji – powracamy na zmodernizowany myśliborski rynek. Wydarzenie odbywać będzie się więc w samym centrum miasta, co pod względem handlowym i logistycznym powinno stać się dodatkowym atutem i zachętą do udziału w nim szerokiego grona wystawców.

Zapraszamy do zapoznania się w Regulaminem, w którym znajdą Państwo niezbędne informacje dotyczące imprezy i procesu rekrutacyjnego wystawców. Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszeniowej Wystawcy oraz akceptację Regulaminu (Załącznik nr 1 do Regulaminu) i przesłanie ich mailem na adres mpm.mysliborz@gmail.com. Wszystkie dokumenty znajdą Państwo w plikach poniżej.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu mailowego mpm.mysliborz@gmail.com lub telefonicznego pod nr. 95 747 24 48.

Pliki do pobrania:

Regulamin udziału wystawcy w VIII Jarmarku Klasztornym w Myśliborzu

Załącznik nr 1 do Regulaminu

Karta Zgłoszeniowa Wystawcy

plakat - informacja tekstowa o naborze, u dołu ratusz i stragany przed nim