Archiwalna Strona Dzień Kobiet - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Z okazji Dnia Kobiet  Urząd Miasta i Gminy Myślibórz, myśliborskie instytucje kultury – Muzeum Pojezierza Myśliborskiego, Myśliborski Ośrodek Kultury, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Myśliborski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Myśliborzu zorganizowali  8 marca wieczór recytatorko – muzyczny tylko dla Pań pt. „Lubię, kiedy kobieta…”. Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej MOK udekorowanej różami i świeczkami.  Przy akompaniamencie muzycznym najprzystojniejsi mężczyźni w Myśliborzu prezentowali zebranym Paniom wybrane wiersze oraz wykonywali utwory muzyczne poświęcone kobietom. Było lirycznie, a nastrój potęgowały przygaszone światła i zapalone w lampionach świece.

Fot. Filip Owczarek