Archiwalna Strona Zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy 2019! - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Choć w sklepach od dawna stoją już choinki, a w radio słychać nieśmiertelne "Merry Christmas", to wielu z nas narzeka na brak prawdziwej atmosfery zbliżających się Świąt....A gdyby tak przenieść się do krainy pełnej blasku świec i kolorowych lampek, przybranych pachnących drzewek, gwaru rozmów i dziecięcego śmiechu.... Miejsca, gdzie dookoła pełno jest małych kramików z własnoręcznie wykonanymi ozdobami, gdzie pachnie domowy piernik, a na zziębniętych czeka grzaniec i ciepła herbata.... Już w ten weekend będziemy mieli możliwość zbliżyć się do tej bajkowej wizji podczas myśliborskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jarmark odbędzie się na Rynku Miejskim i potrwa od piątku do soboty.

U nas wszystko już gotowe, by w piątkowe popołudnie rozłożyć muzealne stoisko. W naszej ofercie odnajdziecie rękodzieło, w którym zaklęta jest prawdziwa magia świąt. Znajdziecie u nas przepiękne wyroby ceramiczne, wykonane oczywiście w Myśliborskiej Pracowni Ceramicznej. Nie zabraknie też maskotek, ozdób z materiału i włóczki oraz papierowych witraży
Do zobaczenia na Jarmarku Bożonarodzeniowym!