Archiwalna Strona Zakończenie wakacji! - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W czwartek, 28. sierpnia odbyły się ostatnie „Wakacyjne czwartki w Muzeum”, były to zarazem ostatnie zajęcia z cyklu „Wakacje w Muzeum” A.D. 2019.

Historia zatoczyła koło, i tak, jak podczas pierwszych zajęć, tak i podczas ostatnich, zorganizowaliśmy dla uczestników mini-plener malarski.

Pożegnania bywają smutne – aby naszym dzieciom nie było żal końca wakacji, osłodziliśmy im życie pysznymi lodami z lokalnych lodziarni!    A każde dziecko wie, że lody najlepiej smakują na myśliborskim rynku i to w doborowym towarzystwie kolegów z zajęć!

Na  pamiątkę zostaną nam wspólne zdjęcia i miłe wspomnienia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć, a także ich rodzicom,  za aktywne spędzanie wakacji w naszym muzeum !!!

Kolejne wakacje dopiero za rok, ale to nie oznacza, że muzealnicy udają się w zimowy sen- oj nie! – zachęcamy do korzystania z oferty zajęć organizowanych w trakcie roku szkolnego ..a jest ich całkiem sporo – Akademia Muzealnika, warsztaty plastyczne w „Gertrudzie”, zajęcia z ceramiki… i sami nie wiemy co jeszcze wymyślimy w trakcie roku.

Do zobaczenia!