Archiwalna Strona IV AKADEMIA MUZEALNIKA - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W IV EDYCJI AKADEMII MUZEALNIKA!

W ramach spotkań Akademii Muzealnika odbędą się zajęcia z: antropologii fizycznej, archeologii, historii, historii sztuki, warsztaty plastyczne o różnej tematyce oraz lekcje języka angielskiego. Wykłady poprowadzą pracownicy naukowi z Uniwersytetu Warszawskiego i Szczecińskiego, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk w Szczecinie. Dodatkową atrakcją w tej edycji będzie wycieczka do Muzeum Lubuskiego w Gorzowie Wlkp.

Nabór trwa do końca września. Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej załączonej poniżej i dostarczenie jej do siedziby Muzeum lub przesłanie mailem na adres mpm.mysliborz@gmail.com
.