Archiwalna Strona Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Jarmark Bożonarodzeniowy już za nami:)

Na stoisku muzealnym w dniach 14-15 grudnia 2018 r. zaprezentowaliśmy wyroby z naszej Pracowni Ceramicznej (zawieszki, naczynia, świeczniki na tealighty). Znalazły się również ręcznie uszyte anioły, pierniczki, serduszka, lalki szmaciane wykonane techniką waldorfską oraz ręcznie robione kartki.

W atmosferze choinkowych lampek i świec osoby zainteresowane mogły posłuchać w jaki sposób powstaje ceramika lub ręcznie szyte wyroby. Wszystkim, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy, a osoby, które chciałyby spróbować swoich sił w pracy z gliną, zapraszamy do Pracowni Ceramicznej, która mieści się w Bramie Pyrzyckiej.