Archiwalna Strona Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży MYŚLIBÓRZ 2018 - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W sobotę 8. grudnia odbył się doroczny Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży – Myślibórz 2018, objęty honorowym patronatem Burmistrza Myśliborza, Pana Piotra Sobolewskiego.

Prace przekazane na przegląd zaprezentowane zostały w muzealnej Galerii „M”, umożliwiając przybyłym gościom podziwianie talentu młodych artystów. Twórcy wszystkich prac wyczytani zostali podczas sobotniego spotkania i nagrodzeni upominkami, ufundowanymi przez Muzeum, Urząd Miejski w Myśliborzu oraz sklep wielobranżowy Henryka Leszczyny. Nie zapomniano również o nauczycielach, pod kierunkiem których tworzone były piękne malowidła i rysunki.

Pamiątkowe dyplomy oraz upominki wręczyła Pani Dyrektor Muzeum Magdalena Szymczyk oraz Sekretarz Gminy Pani Katarzyna Królak, która zawsze chętnie uczestniczy w organizowanych przez nas uroczystościach.

Oprócz prac przekazanych przez uczniów szkół, na przeglądzie zaprezentowane zostały również pierwsze prace uczestników warsztatów ceramicznych odbywających się w Pracowni Ceramicznej działającej od tego roku przy naszym Muzeum.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom przeglądu oraz ich nauczycielom za przygotowanie  wspaniałych prac.

Wystawa potrwa do połowy  lutego 2019 roku.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania Muzeum!