"Wakacje w Muzeum" już za nami...

Tegoroczna edycja muzealnego programu edukacyjno-artystycznego „Wakacje w Muzeum” skierowanego do dzieci w wieku szkolnym cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

W zajęciach, odbywających się w każdy wtorek i czwartek lipca i sierpnia, łącznie udział wzięło 250 dzieci – małych myśliborzan, jak i przyjezdnych, spędzających letni czas w naszym mieście.

Na uczestników „Wakacji w muzeum” czekała różnorodna oferta zajęć – warsztaty plastyczne, ceramiczne, plenery malarskie, wycieczki do myśliborskich zabytków, gry muzealne oraz inne atrakcje pozwalające spędzić ciekawie czas w gronie rówieśników.

Wszystkim dzieciom, które były z nami w te wakacje, bardzo dziękujemy za udział w programie, pełne radości i uśmiechów zajęcia, a ich rodzicom i opiekunom za wybór naszej oferty oraz zaufanie, jakie okazali nam powierzając swoje pociech.