MPM docenione przez władze samorządowe

W trakcie LVIII Sesji Rady Miejskiej w Myśliborzu w dniu 25 maja br., Dyrektor MPM Magdalena Szymczyk odebrała z rąk Burmistrza Myśliborza Piotra Sobolewskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Antczaka pamiątkowy ryngraf za zasługi w dziedzinie kultury na terenie Ziemi Myśliborskiej.

przedstawiciele instytucji i władze miasta w trakcie rozdania nagród - jedna osoba przemawia

[Foto: Urząd Miejski w Myśliborzu]

Władze samorządowe doceniły pracę Pani Dyrektor, jak i - co zaznaczono w pamiątkowym ryngrafie - pracowników Muzeum:

"W imieniu władz samorządowych Gminy Myślibórz składamy serdeczne podziękowania za pasję, oddanie i serce włożone w rozwój życia kulturalnego na Ziemi Myśliborskiej u kadencji 2018-2023.

Proszę również przyjąć wyrazy uznania za zaangażowanie u działalność w dziedzinie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego, promocję Gminy Myślibórz oraz integrację środowiska lokalnego we wspólnych przedsięwzięciach.

Gorąco dziękujemy za owocną i przyjazną współpracę oraz życzymy, aby zadowolenie z dotychczasowych osiągnięć było czynnikiem motywującym Państwa do dalszej aktywności zawodowej i osiągania założonych celów."

pamiątkowy ryngraf na tle kwiatów

Serdecznie dziękujemy władzom Gminy Myślibórz za docenienie naszej pracy i wiele dla nas znaczący gest, wyróżnienia nas pamiątkowym ryngrafem przed szerokim gremium.

Szczególnie dziękujemy Panu Burmistrzowi Piotrowi Sobolewskiemu oraz Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej Markowi Antczakowi za miłe słowa zawarte w dedykacji, jak również wsparcie, jakie okazują nam w naszej codziennej działalności.

Wyróżnienie, jakie nas spotkało, jest dla nas motywacją do dalszej wytężonej pracy i rozwoju naszej instytucji.