Inauguracja Roku Kulturalnego 2023/2024

22 września myśliborskie instytucje kultury tj. Myśliborski Ośrodek Kultury, Muzeum Pojezierza Myśliborskiego oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, zapraszają na Inaugurację Roku Kulturalnego 2023/2024.

Tradycyjnie wraz z zakończeniem okresu wakacyjnego miejskie instytucje przystępują do podsumowania dotychczasowych działań i planowania nowych, mających stworzyć  bogaty i różnorodny kalendarz wydarzeń kulturalnych, odpowiadających potrzebom lokalnej społeczności.

Uroczysta Inauguracja Roku Kulturalnego, staje się momentem przełomowym, akcentującym rozpoczęcie nowego etapu myśliborskiego życia kulturalnego, a zarazem okazją do wzięcia udziału w ciekawym wydarzeniu. W tym roku jest to koncert akordeonowy Mariusza Ambrożuka – niezwykle utalentowanego muzyka, mającego wspaniały kontakt z publicznością – każdy jego występ staje się nie tylko koncertem, ale i swego rodzaju happeningiem muzycznym.

Na wydarzenie zapraszamy już 22 września na godzinę 18:00 do Sali widowiskowej MOK.

Bądźcie Państwo z nami!

plakat - ciemne tło z abstrakcyjnym geometrycznym motywem i informacją tekstową