Wznowienie warsztatów ceramicznych i plastycznych

Po długiej przerwie wznawiamy organizację naszych warsztatów ceramicznych i plastycznych.

Zapraszamy ponownie wszystkie dzieci, które zapisały się na zajęcia na początku bieżącego roku szkolnego.

Rodziców lub opiekunów prosimy o potwierdzenie, iż ich dzieci nadal zainteresowane są udziałem w warsztatach. Nr tel. 95 747 24 48.

WARSZTATY CERAMICZNE powracają już od 1 CZERWCA.

Grupy zajęciowe pozostają bez zmian. Warsztaty dla poszczególnych grup odbywać się będą we wtorki, środy, czwartki.

WARSZTATY PLASTYCZNE powracają od 9 CZERWCA.

Grupy zajęciowe pozostają bez zmian. Warsztaty dla poszczególnych grup odbywać się będą w środy, piątki i soboty.

Uwaga! O ile okaże się, iż posiadamy wolne miejsca (tj. nie wszyscy potwierdza chęć uczestnictwa we wznowionych zajęciach), prowadzić będziemy dodatkowy nabór nowych uczestników.