Wojewódzki konkurs „Pomorze Zachodnie – Moja Mała Ojczyzna” - rozdanie nagród

W dniach 29.01, 1.02 i 2.02 w Szkole Podstawowej w Trzcińsku-Zdroju odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego konkursu „Pomorze Zachodnie – Moja Mała Ojczyzna”.

Konkurs zorganizowany został przez Szkołę Podstawową w Trzcińsku-Zdroju pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Instytutu Pamięci Narodowej, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Burmistrza Gminy Trzcińsko-Zdrój oraz Muzeum Pojezierza Myśliborskiego.

Bardzo cieszy nas fakt, iż mogliśmy przyczynić się do promocji naszego województwa oraz popularyzacji plastyki wśród dzieci i młodzieży.

Organizatorom gratulujemy wspaniałej inicjatywy, a uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i ciekawe różnorodne prace.

Szczególnie zaś gratulujemy autorom zwycięskich prac, którzy wykazali się nie tylko niebanalną pomysłowością w ujęciu tematu, ale i niemałym talentem artystycznym.

dyplom z podziękowaniem za ufundowanie nagród dla lauretów konkursu dla muzeum