Wielkanocne nowości w muzealnym sklepiku

Święta Wielkanocne tuż-tuż, tradycyjnie więc w naszym muzealnym sklepiku pojawiły się ozdoby świąteczne.

Ceramiczne zajączki pięknie prezentować się będą jako dekoracja domu, np. w zielonym owsie lub rzeżusze. Dzięki niewielkim rozmiarom mogą zagościć też z wielkanocnym koszyku. Zajączki zostały ręcznie wykonane w naszej Pracowni - każdy z nich jest nieco inny, zarówno pod względem formy, jak i kolorystyki szkliwa. Kupując zajączka w naszym sklepiku macie Państwo gwarancję unikalności wybranej przez siebie ozdoby.

zajączek ceramiczny w siankuzajączek ceramiczny w sianku

Materiałowe kurki i koguciki to doskonała, nietłukąca się - a więc bezpieczna - ozdoba do dziecięcego pokoju. W środku znajduje się miękkie wypełnienie, dzięki czemu mogą służyć też jako maskotki. Dostępne są różne modele i kolory kurek - jednobarwne, w kwiaty, z motywem nocnego nieba ze słynnego obrazu Van Gogha, "kogucik elegancik" z muszką i cylindrem. Na widok naszych uroczych ręcznie szytych kurek uśmiech zagości na twarzy każdego oglądającego.

kurki materiałowe maskotkikogucik materiałowy w cylindrze

Materiałowe tulipany pięknie prezentują się w wazonie, jako bukiet lub pojedynczo. Są lekkie, ze sztywną łodyżką, dają więc szerokie możliwość wykorzystania ich w wiosennych i świątecznych dekoracjach domu. Materiałowe tulipany nie zastąpią prawdziwych kwiatów, są jednak dla nich niewiędnącą alternatywą... Tulipany dostępne w różnych kolorach - żółte, żółte w białe kropki, jasnoróżowe, jasnoróżowe w białe kropki, magenta, białe, z motywem nocnego nieba z obrazu Van Gogha "Gwiaździsta noc".

materiałowe kolorowe tulipanymateriałowe kolorowe tulipany

Pełną gamę naszych ozdób wielkanocnych znajdziecie Państwo w dziale "Sklepik", znajdującym się u góry strony lub bezpośrednio kilkając tutaj: http://shor.at/1kwWiI35 .

Nowy bogaty asortyment pojawił się także w zakładce "Ceramika z Myśliborskiej Pracowni Ceramicznej" - gorąco zachęcamy do odwiedzenia także tej strony! Bezpośredni link: http://shor.at/9iuU6G13