Weekend seniora z kulturą 2022

W dniach od 1 i 2 października w całej Polsce odbędzie się "Weekend seniora z kulturą" – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 500 instytucji z całego kraju.

Do akcji przyłączyło się także nasze Muzeum.

Z myślą o Seniorach przygotowaliśmy specjalną ofertę - w dniach 1-2 października każda osoba powyżej 60 roku życia zwiedzi wszystkie ekspozycje muzealne zupełnie za darmo!

Aby skorzystać z oferty należy przedstawić legitymację emeryta.

Serdecznie zapraszamy!

Ekspozycje dostępne będą dla zwiedzających w typowych godzinach otwarcia – od godz. 10:00 do 17:00.

grafika na szarym tle - napis weekend seniora z kulturą i zdjęcie starszej kobiety

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie Państwo na stronie https://www.gov.pl/web/kultura/weekend-seniora-z-kultura-2022