Spacerki przez historię. Niedzielne spacery miejskie 2022

Spacerki przez historię. Niedzielne spacery miejskie - to kolejna już edycja bardzo lubianych przez Myśliborzan i turystów wycieczek z przewodnikiem.

Tym razem każdy ze spacerów poświęcony będzie innej tematyce, wpisującej się w hasło przewodnie i założenia tegorocznych Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa – „Po nich dziedziczymy”, których nasze spacerki są częścią.

W trakcie wspólnego spaceru odkrywać będziemy „na nowo” różne lokalizacje w naszym mieście, poznając ciekawe historie związane z obiektami czy przestrzeniami oraz ich dawnymi użytkownikami.

Harmonogram spacerów:
11 wrzesień  2022
25 wrzesień  2022
9 październik 2022
23 październik 2022

Zbiórka uczestników każdorazowo odbywać się będzie na dziedzińcu muzeum (ul. Boh. Warszawy 74) o godz. 11:00.

Wstęp wolny!

Współorganizatorami spacerków jest Stowarzyszenie "Z Biegiem Myśli", którego członkowie pełnić będą rolę przewodników.

plakat z grafiką przedstawiającą stare miasto i informacjami jak w tekście wpisu