Rozstrzygnięcie Konkursów z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniach 25-26 stycznia br. miały miejsce posiedzenia Komisji Konkursowej powołanej w celu oceny prac nadesłanych na gminne konkursy organizowane z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podczas przyznawania ocen Komisja brała pod uwagę poziom trudności, staranność i pomysłowość wykonanych prac plastycznych i literackich, samodzielność wykonania, jak również ich ogólny wyraz estetyczny i plastyczny/językowy.

W konkursie plastycznym udział wzięło 45 osób, natomiast do konkursu literackiego zgłosiło się 24 uczestników. Największa popularnością konkursy cieszyły się wśród uczniów szkół podstawowych.

W wyniku prac Członkowie Komisji zadecydowali o przyznaniu następujących miejsc
w poszczególnych konkursach i kategoriach wiekowych.:

Wyniki Konkursu "Mój najpiękniejszy dzień z babcią i dziadkiem"
Konkurs dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych klas 1-3

Kategoria I – przedszkolaki

1 miejsce – Zosia Mokrzycka

2 miejsce – Basia Rudniak

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych

1 miejsce - Lena Majcher

2 miejsce – Antonina Posieczek

3 miejsce - Gabriel Koroluk

Wyróżnienie – Zosia Jarosińska, Aleksandra Malaga, Alicja Gąsior

Wyniki Konkursu "Kiedy babcia była mała..."
Konkurs dla uczniów szkół podstawowych klas 4-8, szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych klas 4-8

I miejsce : ex aequo Natasza Posieczek i Ola Czemerys

II miejsce: ex aequo Maja Garncarz i Kamil Matul

III miejsce: ex aequo Anna Waliłko i Wiktoria Gajdzińska

Wyróżnienia: Zuzanna Wolniak, Weronika Zajączkowska, Wiktor Lenart

Kategoria II – uczniowie szkół ponadpodstawowych

I miejsce : Maciej Kostrubiec

II miejsce: Zuzanna Kalinowska

III miejsce: Igor Szymczyk

Kategoria III – osoby dorosłe

I miejsce: Marta Werocy

Laureatom gratulujemy zwycięstwa. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i nadesłanie wspaniałych prac, jednocześnie informując, że oprócz przyznanych nagród laureatom, upominki zostaną wręczone również pozostałym uczestnikom.

O sposobie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie.

Wszystkich zachęcamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Burmistrza Myśliborza i Muzeum Pojezierza Myśliborskiego, o których informować będziemy na bieżąco na naszych stronach internetowych.