Rozdranie nagród laureatom Konkursów Walentynkowych

25 lutego w siedzibie myśliborskiego Muzeum odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom Konkursów Walentynkowych.

Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Organizacyjnych Pani Janina Sulejewska oraz Dyrektor Muzeum Pani Magdalena Szymczyk  w imieniu Organizatorów wręczyły laureatom słodkie upominki – wykonane z miłością, pięknie przystrojone, torty w kształcie serc.

Panie pogratulowały zwycięzcom ciekawych prac plastycznych, przepełnionych uczuciami życzeń i romantycznych wyznań zgłoszonych w konkursie. Zaprosiły ich także do udziału w kolejnych konkursach organizowanych w naszym mieście. Obdarowani nie kryli radości i zaskoczenia ze słodkiej formy nagrody, obiecując, że torty znikną do ostatniego okruszka.

Nagrodzeni w poszczególnych konkursach:

Konkurs dla najmłodszych – KARTKA WALENTYNKOWA:

I miejsce – GABRIELA ORGANISTA

II miejsce – MIKOŁAJ BURZAWA, MATEUSZ SOBAŃSKI

III miejsce – JULIA PLEŃ, AMELIA SZYDEŁ, MATEUSZ MATKOWSKI

Konkurs „Kocham swoją walentynkę za…”:

I miejsce  – BARTOSZ ZIEMICHÓD

II miejsce – ALEKSANDER FALKOWSKI

III miejsce – DAMIAN DOMAŃSKI

Konkurs z Radiem PLUS Lipiany „Życzenia dla Mojej Walentynki”:

I miejsce - ANDRZEJ

II miejsce - PAWEŁ

III miejsce - MARCIN

Pani Naczelnik i Pani Dyrektor udały się również do Przedszkola Publicznego nr 1 „Zielona Dolinka”, aby na miejscu wręczyć dzieciom z grupy „Jagódki” nagrodę specjalną przyznaną im za nadesłaną na konkurs, wspólnie wykonaną laurkę walentynkową. Dla maluchów przygotowano serduszkowce mini-babeczki do schrupania w trakcie przedszkolnego podwieczorku.

Słodkie upominki dla laureatów przygotowała Justyna Kucharska.