Rozdanie nagród laureatom konkursów wielkanocnych

W dniu dzisiejszym, 20 kwietnia 2021 r., w sali konferencyjnej myśliborskiego ratusza, odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursów wielkanocnych.

Nagrody zwycięzcom każdej z trzech kategorii konkursowych osobiście wręczył Pan Burmistrz Piotr Sobolewski w asyście Pani Dyrektor myśliborskiego Muzeum Magdaleny Szymczyk.

Na autorów najlepszych prac czekały torebki pełne wspaniałych gminnych prezentów oraz okolicznościowe torty.

zdjęcie tortu-nagrody dla laureatów

Laureatami poszczególnych konkursów zostali:

Konkurs dla najmłodszych – Najpiękniejsza pisanka wielkanocna

I miejsce - KORNEL RZEPNIEWSKI

II miejsce - ANTONINA PALUCH

III miejsce - MIKOŁAJ BURZAWA

Konkurs - Najpiękniejsza palma wielkanocna

I miejsce - ZUZANNA PIECIUL

II miejsce - FILIP TOPOLSKI

III miejsce - ALEKSANDRA SOŁTYS

Konkurs dla dorosłych – Śniadanie Wielkanocne w moim domu

I miejsce - MARTA WEROCY

II miejsce - ARKADIUSZ STOSUR

III miejsce - JADWIGA PERENDYK

Piękna pogoda za oknem oraz radosne okoliczności spotkania sprawiły, iż wszystkim obecnym dopisywał dobry humor, a uśmiechów nie były w stanie zakryć nawet obowiązkowe maseczki.

Wszystkim laureatom konkursów wielkanocnych raz jeszcze serdecznie gratulujemy, zaś pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Gminy Myślibórz do udziału w kolejnych konkursach – więcej informacji podamy już wkrótce!