Relacja z Jarmarku Bożonarodzeniowego 2021

W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie w wielu miastach w naszym kraju, jak i na całym świecie, pojawiają się świąteczne jarmarki stanowiące centrum rozrywkowo-usługowe, dające mieszkańcom możliwość zakupu różnego rodzaju towarów, jak ozdoby, rękodzieło czy tradycyjna żywność oraz radosnych spotkań na świeżym powietrzu, odbywających się wśród kolęd i występów artystycznych. Jarmark Bożonarodzeniowy stanowi również stały element myśliborskiego kalendarza imprez.

plakat tegorocznego jarmarku bożonarodzeniowego w Myśliborzu

W ubiegły piątek i sobotę (10-11 grudnia) na Rynku Miejskim w Myśliborzu odbył się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Burmistrza Myśliborza, Radę Miejską w Myśliborzu oraz Myśliborski Ośrodek Kultury.

wieczorny widok na oświetlony lampkami ratusz miejski

W jego trakcie nie mogło zabraknąć także stoiska Muzeum Pojezierza Myśliborskiego.

W piątek na naszym stoisku swoje wyroby zaprezentowały uczestniczki warsztatów ceramicznych dla dorosłych.

W sobotę natomiast przedstawiliśmy muzealną ofertę rękodzieła, ręcznie szytych maskotek i ceramiki tworzonej przez naszych instruktorów.

stoisko muzeum na jarmarku

ozdoby ceramiczne zaprezentowane na muzealnym stoisku

produkty oferowane na stoisku muzeum na jarmarku

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, zainteresowanie oferowanymi ozdobami i wszystkie miłe słowa, jakie od Państwa usłyszeliśmy.

Pragniemy również poinformować, że świąteczne ozdoby, jak również bogata oferta innych produktów, dostępna jest na bieżąco w naszym sklepiku – zapraszamy więc do muzeum!