Budynek Muzeum
Muzeum Pojezierza
Myśliborskiego

Oferta dla wystawców - V Jarmark Klasztorny

Zapraszamy wystawców do udziału w V Jarmarku Klasztornym w Myśliborzu!

28. sierpnia 2021 r. w Myśliborzu (pow. myśliborski, woj. zachodniopomorskie) odbędzie się V Jarmark Klasztorny. Jest to festyn historyczny utrzymany w klimacie dawnych, średniowiecznych jarmarków, łączący w swojej formule rozrywkę i naukę.

Impreza ma charakter regionalny, jak wynika z naszych doświadczeń z lat poprzednich, uczestniczą w niej także mieszkańcy innych części Polski, a także turyści zagraniczni (głównie Niemcy). Podczas Jarmarku odtwarzamy życie w średniowiecznym grodzie – ubiory, zwyczaje, rozrywki i rzemiosło.

Jarmark to także święto handlu – impreza ta jest okazją dla regionalnych rzemieślników, rękodzielników, producentów żywności, gospodarstw ekologicznych oraz artystów na zaprezentowanie swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców.

Państwo również mogą współtworzyć z nam to święto! Dlatego też zwracam się do Państwa z ofertą wystawienia własnego stoiska handlowego podczas tegorocznego V Jarmarku Klasztornego.

Bezpłatnie zapewniamy plac i dostęp do mediów, niezbędnych przy stoiskach, a osobom nieposiadających własnych stoisk / namiotów umożliwiamy skorzystanie z przygotowanych przez nas drewnianych straganów. Zależy nam na stworzeniu klimatu dawnego targu, dlatego stawiamy na różnorodność oferowanych towarów!

Osoby zainteresowaniem udziałem w Jarmarku proszone są u wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej tutaj: Karta zgłoszeniowa dla wystawców (pdf.) lub u dołu tej strony (wersja do bezpośredniego skopiowania) i przesłanie jej na adres mailowy mpm.mysliborz@gmail.com

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdą Państwo na naszym facebooku  i stronie internetowej w zakładce "Jarmark Klasztorny" .

Na Państwa pytania i wątpliwości odpowiemy mailowo mpm.mysliborz@gmail.com lub pod nr telefonu 95 747 24 48 (od pn. do pt. w godz. 8:00-16:00).

Zapraszamy serdecznie!

 

Wzór karty zgłoszeniowej:

Karta zgłoszeniowa wystawcy – V Jarmark Klasztorny w Myśliborzu 28.08.2021 r.

1. Nazwa firmy oraz imię i nazwisko wystawcy …………………………………………..

2. Dane kontaktowe (adres, mail, nr telefonu) …………………………………………….

3. Typ oferowanego towaru ……………………………………………............................

4. Czy dysponują Państwo swoim namiotem czy są Państwo zainteresowani drewnianą budką sprzedażową? W przypadku własnego namiotu prosimy o podanie jego wymiarów (szerokość, głębokość). ……………………………………………................................................

5. Czy niezbędnym jest w Państwa stoisku dostęp do prądu elektrycznego? Jeżeli tak, prosimy o zabezpieczenie własnych przedłużaczy. ……………………………………………..

6. Dodatkowe uwagi ……………………………………………..