Nabór wystawców na VI Jarmark Klasztorny

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi możliwości wystawienia swojego stoiska w trakcie VI Jarmarku Klasztornego!

27 sierpnia 2022 r. w Myśliborzu (pow. myśliborski, woj. zachodniopomorskie) odbędzie się VI Jarmark Klasztorny.

Jest to festyn historyczny utrzymany w klimacie dawnych, średniowiecznych jarmarków, łączący w swojej formule rozrywkę i naukę. Impreza ma charakter regionalny, jak wynika z naszych doświadczeń z lat poprzednich, uczestniczą w niej także mieszkańcy innych części Polski, a także turyści zagraniczni (głównie Niemcy).

Podczas Jarmarku odtwarzamy życie w średniowiecznym grodzie – ubiory, zwyczaje, rozrywki i rzemiosło.

Jarmark to także święto handlu – impreza ta jest okazją dla regionalnych rzemieślników, rękodzielników, producentów żywności, gospodarstw ekologicznych oraz artystów na zaprezentowanie swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców.

Również Państwo mogą współtworzyć z nam to święto!

Dlatego też zwracam się do Państwa z ofertą wystawienia własnego stoiska handlowego podczas tegorocznego VI Jarmarku Klasztornego.

Bezpłatnie zapewniamy plac i dostęp do mediów, niezbędnych przy stoiskach, a osobom nieposiadających własnych stoisk / namiotów umożliwiamy skorzystanie z przygotowanych przez nas drewnianych straganów.

Zależy nam na stworzeniu klimatu dawnego targu, dlatego stawiamy na różnorodność oferowanych towarów!

Warto skorzystać z okazji na zaprezentowanie się szerokiemu gronu potencjalnych klientów – nie mają Państwo nic do stracenia, a zyskać można wiele – Jarmark to szansa nie tylko na bezpośrednią sprzedaż, ale również nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i handlowych.

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo rolnikami produkującymi żywność ekologiczną, oferujecie własne wędliny, oleje czy miody, produkujecie świece, mydła, czy tworzycie biżuterię, lepicie garnki lub wykonujecie ozdoby – wszyscy są mile widziani!

Jeżeli zechcą Państwo współtworzyć z nami tą niesamowitą imprezę historyczną, prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszeniowej Wystawcy (dostępnej u dołu strony) i przesłanie jej do nas mailem.

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 24 LIPCA 2022 r.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do wyboru konkretnych ofert – zgłoszenie nie jest jednoznaczne z udziałem wystawcy w Jarmarku. O zatwierdzeniu Państwa zgłoszenia (potwierdzeniu Państwa udziału w Jarmarku) lub odrzuceniu oferty poinformujemy mailowo do 5 sierpnia 2022 r.

O szczegółach organizacyjnych informowani będą jedynie zweryfikowani i zatwierdzeni wystawcy, którzy wezmą udział w Jarmarku.

Kart Zgłoszeniowe dla Wystawców - do pobrania:

Karta Zgłoszeniowa Wystawcy - doc. (Word)

Karta Zgłoszeniowa Wystawcy - pdf.