Magnesy upamietniające 750-lecie nadania Myśliborzowi praw miejskich

W naszym muzealnym sklepiku pojawiła się specjalna seria magnesów upamiętniających 750-lecie nadania Myśliborzowi praw miejskich.

Ich wzory stworzone zostały przez małych myśliborskich projektantów w ramach konkursu „Myślibórz przyciąga”, organizowanego przez nasze muzeum w połowie ubiegłego roku.

Założeniem organizatorów było pozostawienie dzieciom dużej swobody, w twórczej interpretacji hasła konkursowego, co przełożyło się na formalną różnorodność prac.

Rysunki trojga laureatów konkursu trafiły na nasze jubileuszowe magnesy.

zdjęci: na kwiecistym tle trzy magnesy konkursowe- po lewej magnes z Brama Nowogródzką, po prawej - z Bramą Pyrzycką, u góry po środku - napis "Myslibórz przyciąga" wkomponowany w podkowiasty magnes trzymany od zewnątrz przezkolorowo ubrane dzieci

Magnesy można nabyć bezpośrednio w siedzibie muzeum lub za wysyłką pocztową.