Archiwalna Strona WAKACJE 2020 - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Drogie dzieci – zaczynamy Wakacje!

Muzeum Pojezierza Myśliborskiego, jak co roku wychodzi naprzeciw wszystkim dzieciom chcącym aktywnie i twórczo spędzać wolny czas.

Tym razem przygotowaliśmy dla was WAKACYJNE WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI.

Spotykamy się przez całe wakacje – we WTORKI i CZWARTKI – na PLENEROWYCH WARSZTATACH RYSUNKU.

Zajęcia będą okazją do poznania zasad rysunku z użyciem różnych mediów plastycznych, nauki wykonywania szybkich szkiców i pełnych kompozycji. Dowiecie się, co to jest perspektywa, światłocień…oraz wiele, wiele innych ciekawych rzeczy.

Plastyczna przygoda czeka nas w BEZPIECZNYCH plenerowych warunkach, z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych.

❗️Uwaga❗️ Na zajęcia obowiązują ZAPISY TELEFONICZNE!

Zapisów dokonuje się na bieżąco – na każdy kolejny tydzień zajęć, w tygodniu go poprzedzającym (poniżej harmonogram).

Nie ma możliwości zapisów na kilka tygodni „z góry”.

LIMIT MIEJSC: 10 osób na każdy dzień.

Przed zapisami prosimy o uważne zapoznanie się z REGULAMINEM WAKACYJNYCH WARSZTATÓW DLA DZIECI dostępnym poniżej.⬇️