Archiwalna Strona Rozstrzygnięcie muzealnych konkursów!!! - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Niezwykle pomysłowe projekty maskotek, barwne ilustracje przedstawiające nasze miasto oraz urozmaicone – czasem wesołe, czasem bardziej sentymentalne – historie przedmiotów z PRL-u – na nasze konkursy muzealne wpłynęło wiele ciekawych prac.

Wybór tych najlepszych okazał się niezmiernie trudny i stał się dla nas nie lada wyzwaniem.

Ostatecznie członkom jury udało się wytypować najlepsze prace – po jednej w każdej z grup wiekowych w konkursach dziecięcych i trzy- w konkursie dla dorosłych.

Wszystkim biorącym udział w konkursach bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Oto wyniki:

Konkurs „Poszukiwany, poszukiwana… kolejki, kartki i mały Fiat”-  laureaci:

Katarzyna Mazur-Kowalewska

Łukasz i Kamil Matul

Wiesław Sienkiewicz

Konkurs „Zaprojektuj muzealną maskotkę”

Przedszkolaki: Kinga Stangryciuk

Uczniowie klas 0-3: Sebastian Rutkowski

Uczniowie klas 4-8: Anita Stangryciuk

Konkurs „Myślibórz – tu mieszkam”

Przedszkolaki: Amelia Szydeł

Uczniowie klas 0-3:Filip Ścibiorski

Uczniowie klas 4-8: Kornel Lenczewski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Wspaniałe NAGRODY dla LAUREATÓW i WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSÓW zostały ufundowane przez Muzeum Pojezierza Myśliborskiego oraz Urząd Miejski w Myśliborzu!

Ze względu na wciąż nieustabilizowaną sytuację epidemiologiczną, niepewna pozostaje możliwość i ewentualny termin zorganizowania jesiennej Nocy Muzeów, dlatego też nie przewidujemy organizowania wspólnego uroczystego wręczania nagród – laureatów i uczestników konkursów prosimy o zgłaszanie się po ich odbiór na bieżąco w godzinach pracy naszego Muzeum.