Archiwalna Strona Najnowsza publikacja MPM - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Trzy dni przed Dniem Dziecka mamy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze wydawnictwo, stworzone właśnie z myślą o najmłodszych zwiedzających! 
Przedstawiamy MUZEALNE FIKU-MIKU W ILUSTRACJI I WIERSZYKU.
Książeczka edukacyjna „Muzealne Fiku - Miku w ilustracji i wierszyku” to 29 stron niezwykłej przygody z historią regionu – znalazły się w niej ilustrowane wierszyki poświęcone m.in. myśliborskim zabytkom oraz ciekawym obiektom z muzealnej ekspozycji. Oprócz tego, w książeczce odnajdziemy także karty aktywizacyjne, dzięki którym dzieci mogą wykorzystać swoją wiedzę historyczną rysując i rozwiązując łamigłówki. 
„Muzealne Fiku-Miku” od podstaw stworzone zostało przez zespół MPM, specjalnie z myślą o małych myśliborzanach oraz odwiedzających nas gościach. 
Mamy nadzieję, że najmłodszym (i nie tylko !) korzystanie z tej książeczki przyniesie równie wiele radości, jak nam przyniosło jej tworzenie, a każda kolorowa strona pozwoli z uśmiechem poznawać dzieje naszego pięknego regionu.
 UWAGA❗️ Konkurs, w którym do zdobycia będą wyjątkowe premierowe egzemplarze naszego nowego wydawnictwa, szczegóły poniżej!

Archiwalna Strona