Archiwalna Strona Muzeum na Jarmarku Bożonarodzeniowym! - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Myśliborski Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 jest już wspomnieniem… ale cóż to za piękne wspomnienie! Pomimo niezbyt świątecznej aury, magiczna atmosfera przystrojonego rynku miejskiego, z wielką oświetloną choinką i licznymi kramikami oferującymi ozdoby i słodkości, sprawiła, że rzesze myśliborzan przybyły na Jarmark by wspólnie cieszyć się z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Nasze muzealne stoisko, oferujące ceramikę stworzoną w Myśliborskim Warsztacie Ceramicznym oraz drobne rękodzieło, cieszyło się dużym zainteresowaniem przybyłych. Szczególnie popularne stały się drobne ceramiczne zawieszki – idealne na choinkę, do stroika, na okno, na ścianę…po prostu do wszystkiego! Podczas Jarmarku miała miejsce również "premiera" ceramicznych magnesów-pamiątek z widokami z Myśliborza: przedstawieniem Bramy Pyrzyckiej, żaglówki płynącej po jeziorze oraz panoramą miasta. Magnesy dostępne będą w stałej ofercie naszego sklepiku muzealnego.

Poniżej kilka uroczych ujęć naszego stoiska autorstwa Anny Natalii Zadroga.