Archiwalna Strona Otwarcie wystawy "Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży-Myślibórz 2019" - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W sobotę 14 grudnia, otworzyliśmy"Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - Myślibórz 2019".
Każda z prac przeglądowych ma swój własny niepowtarzalny charakter oraz wartości artystyczne, każda inspirowana jest nieco inną tematyką, odwołuje się do innego prądu w sztuce. Wartości te docenili przybyli goście bardzo chętnie oglądając prace małych artystów.
Młodzi autorzy, licznie przybyli na wernisaż, otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Pani Dyrektor doceniła również zaangażowanie nauczycieli, których oddanie misji pedagogicznej wpływa na rozwój umiejętności artystycznych ich podopiecznych, a czego najlepszym dowodem są prace prezentowane w Galerii " M".
Dodatkową atrakcją sobotniego spotkania było rozlosowanie wśród uczestników przeglądu nagród ufundowanych przez Panią Sekretarz Gminy Katarzynę Królak.
Niezwykle miło nam poinformować również, że z inicjatywy Burmistrza Myśliborza Pana Piotra Sobolewskiego, wydany zostanie katalog poprzeglądowy, w którym znajdą się wszystkie prace zaprezentowane na  naszej wystawie!

Wystawę będzie można oglądać  do połowy lutego 2021 r. - zapraszamy serdecznie do muzealnej Galerii "M"!