Archiwalna Strona Wernisaż wystawy Anny Natalii Zadroga " Fotografia z duszą". - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W sobotę, 21.09.2019 r. w Galerii „M” Muzeum Pojezierza Myśliborskiego odbył się wernisaż wystawy fotografii Anny Natalii Zadroga „Fotografia z duszą”. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2019.

Na wystawie zaprezentowane zostały prace artystki ukazujące pejzaże z różnych stron Polski. Niezwykle wysmakowane, zaawansowane pod względem technicznym fotograficzne kadry, różnią się między sobą nie tylko tematem przewodnim, ale i nastrojem epatującym z przedstawionym w nich fragmentów świata.

Uroda fotografii przyciągnęła do myśliborskiego muzeum w sobotnie popołudnie rzesze myśliborzan oraz gości spoza naszego miasta.

Wydarzenie otworzyła pani Magdalena Szymczyk – dyrektor MPM, przekazując następnie głos autorce prac. Opowiedziała Ona zgromadzonym o swojej pasji i inspiracjach twórczych. Następnie w imieniu władz Gminy Myślibórz oficjalne gratulacje fotografce złożyła pani Alicja Schroeder z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Organizacyjnych.

Podczas wernisażu odbyło się także losowanie jednej z prac.

Wystawę będzie można oglądać do końca października.