Archiwalna Strona Zakończenie II Akademii Muzealnika - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

09 czerwca 2018 r. w obecności rodziców, uroczyście pożegnaliśmy naszych małych studentów II Akademii Muzealnika. Dyrektor Muzeum Pojezierza Myśliborskiego Pani Magdalena Szymczyk wraz z Panią Sekretarz Gminy Katarzyną Królak wręczyły muzealnikom dyplomy ukończenia Akademii oraz drobne upominki.

Uczestnicy od października 2017 r. do czerwca 2018 r. spotykali się raz w miesiącu na prelekcjach, prowadzonych przez zaproszonych gości.

Zajęcia rozpoczynały się lekcją z języka obcego, następnie prowadzone były wykłady z takich dziedzin jak: antropologia, archeologia, numizmatyka, dzieje dawnego Myśliborza, pszczelarstwo, całość kończyły warsztaty plastyczne lub zabawy edukacyjne.

Wszystkim naszym uczestnikom dziękujemy i zapraszamy od października

na III edycję Akademii Muzealnika!!!

Fot. K. Haber