Archiwalna Strona Wernisaż Dorocznego Przeglądu Plastyki Myśliborskiej "Myślibórz 2018" - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W sobotę 17 lutego w Galerii "M" Muzeum Pojezierza Myśliborskiego odbył się Doroczny Przegląd Plastyki Myśliborskiej < Myślibórz 2018>. Wśród  gości obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz Piotr Sobolewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Roman Wąsik, zastępca Burmistrza Miasta Trzcińsko-Zdrój Emilian Osetek, Wójt Gminy Boleszkowice Jan Krzywicki, sekretarz Gminy Boleszkowice Anna Sobczyńska, Edward Korban były Dyrektor Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., Krystyna  i Edmund Zioła samorządowcy z Dębna oraz dyrektorzy myśliborskich instytucji kultury.

W tym roku do Przeglądu przystapiło 41 uczestników. Oprócz malarstwa i rzeźby prezentowane są prace członkiń sekcji decoupache pod nazwą „Kreatywne Myśli” sekcji, która powstała w 2017 roku i działa przy Myśliborskim Ośrodku Kultury.

Doszły nam nowe nagrody od Pana Burmistrza Miasta Trzcińsko Zdrój oraz  Dyrektora Myśliborskiego Ośrodka Kultury.

Uczestnikom serdecznie gratulujemy  i zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszej Galerii M!!!

Tegoroczni Laureaci:

Aneta Kaczor - NAGRODA BURMISTRZA MIASTA I GMINY MYŚLIBÓRZ