Archiwalna Strona Wernisaż wystawy prac dzieci i młodzieży - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

W  sobotę 9 grudnia 2017 r., odbył się wernisaż corocznej wystawy pt.: PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY - MYŚLIBÓRZ 2017. Jak zwykle napłynęło wiele pięknych prac, między innymi z Ośrodka Edukacji Plastycznej, ze szkół podstawowych nr 2 i 3 w Myslibórzu, Gimnazjum im. Noblistów Polskich oraz ze szkół podstawowych w Nawrocku i Karsku.

Każdy z uczestników otrzymał, z rąk Pani Sekretarz Gminy Katarzyny Królak,  "Dyplom - Podziękowanie" za udział w wystawie oraz drobny upominek. Serdecznie dziękujemy za przybycie na wernisaż wszystkim młodym twórcom oraz nauczycielom prowadzącym.

Wystawa potrwa do połowy lutego, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania Galerii M.