Archiwalna Strona Wernisaż wystawy poplenerowej Myślibórz-Pszczelnik 2017 - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Zakończyliśmy Międzynarodowy Plener Malarski.  Było malowanie obrazów, były koncerty, ogniska i doskonała atmosfera. Przez 8 dni, 12 uczestników pleneru intensywnie pracowało tworząc ponad 40 obrazów!

14 lipca 2017 r. odbył się wernisaż wystawy podsumowującej działania twórcze artystów. W świetlicy w Pszczelniku odbyła się jednodniowa wystawa poplenerowa, która za jakiś czas zostanie pokazana również w Myśliborzu. Wśród zaproszonych gości był Pan Klaus Grimkowski-Seiler, wice burmistrz miasta Soltau, z którego przyjechały cztery uczestniczki.

A po wernisażu, ostatnie wspólne ognisko z artystami... pyszne jedzenie, tańce i granie na instrumentach przy blasku ognia!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym gościom za udział!!!