Uwaga! Rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznych Ferii z Kulturą”!

„Bezpieczne Ferie z Kulturą” to cykl zajęć, odbywających się w dwu turach, w czasie ferii zimowych, przeznaczonych dla dzieci w wieku szkolnym (klasy I-VIII). Organizatorami są myśliborskie instytucje kultury (MOK, MiPBP, MPM), a patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Myśliborza Piotr Sobolewski.
W trakcie tygodniowego cyklu zajęć (poniedziałek-piątek), dzieci wezmą udział w rozmaitych formach aktywności: artystycznych, sportowych, grach i zabawach . Nie zabraknie także atrakcji-niespodzianek…

Zapraszamy do zapisów!

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona - obowiązuje kolejność zgłoszeń! Warunkiem zapisu jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty wpisowej. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w siedzibie Muzeum (ul. Boh.Warszawy 74).
Karta zapisu uczestnika do pobrania poniżej (format JPG.) – dostępna jest ona także na stronach internetowych organizatorów oraz bezpośrednio w Muzeum (prosimy o wcześniejsze zaznajomienie się z treścią karty i przygotowanie potrzebnych danych, np. nr PESEL dziecka).
Nie ma możliwość zapisu dziecka na oba turnusy!
Opłata za uczestnictwo 70 zł.
Zapisy trwają do 31.stycznia lub do wyczerpania limitu miejsc.