Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Anny Natalii Zadroga „Fotografia z duszą”.
Wernisaż odbędzie się 21.09.2019 r. o godz.17:00 w Galerii „M”.
Wydarzenie to organizowane jest w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2019.

Anna Natalia Zadroga - z urodzenia i wyboru myśliborzanka. Ukończyła Uniwersytet Szczeciński, obecnie pracuje w skarbowości. Prywatnie żona i mama rezolutnego kilkulatka. Córka myśliborskiego artysty Zbigniewa Słoninki. Fotografuje od 2012 roku. Od 2016 roku jest członkinią Myśliborskiego Foto Klubu i - jak sama mówi - od tego czasu praktycznie nie rozstaje się z aparatem.
Prym wśród prac artystki wiodą krajobrazy, nie obca jest jej jednak także makro-fotografia oraz fotografia portretowa.
Wielokrotnie nagradzana, mi.in.: zwyciężczyni konkursu fotograficznego „Myślibórz w obiektywie” (2017 r.) organizowanego przez Miasto i Gminę Myślibórz, laureatka w trzech kategoriach w konkursie fotograficznym „Moje Międzyzdroje” (2018 r.) organizowanego przez Urząd Miejski w Międzyzdrojach.
Jak mówi autorka: kocha fotografie, gdyż fotografowanie przenosi ją do innego świata i dodatkowo wycisza. Dzięki swojemu hobby często zagląda tam, gdzie inni nie mają czasu zajrzeć i zauważa to, na co inni nie zwróciliby uwagi. Jak mówi, fotografia daje Jej możliwość uchwycenia w kadrze tego, czego w rzeczywistym świecie nie da się zatrzymać i to jest dla Niej największa tajemnica sztuki fotografii