Archiwalna Strona Nowa publikacja muzealna - II tom albumu "Myślibórz i okolice na dawnych kartach pocztowych" - Muzeum Pojezierza Myśliborskiego

Nakładem Muzeum Pojezierza Myśliborskiego ukazał się właśnie II tom albumu „Myślibórz i okolice na dawnych kartach pocztowych”.

Wydawnictwo to opatrzone zostało dodatkowo podtytułem, upamiętniającym obchodzony w tym roku jubileusz uzyskania przez Myślibórz praw miejskich.

Album zawiera 56 unikalnych kart pocztowych pochodzących z kolekcji Muzeum, prezentujących Myślibórz-Soldin oraz okoliczne miejscowości na przełomie XIX i XX w. i w I poł. wieku XX.

Album można nabyć w siedzibie Muzeum, bądź za pośrednictwem poczty, za wcześniejszą przedpłatą.

Zapraszamy do zakupu naszego wydawnictwa i udania się wraz z nami w wspólną podróż w czasie, za sprawą pięknych dawnych kart pocztowych!